OFFERIS


Obchodní systém Offeris se svými 12 moduly nabízí efektivní řešení pro každou firmu a každý rozpočet.

offeris

Je Offeris pro tebe?

Offeris je software určený malým a středním podnikatelům, kteří hledají všestranný a vysoce konfigurovatelný nástroj na tvorbu cenové nabídky, objednávky a faktury online…více

  • Trápíš se tabulkami a neefektivní využíváš svůj čas? V Offerise je cenová nabídka, objednávka a faktura hračka.
  • S Offerisem pracuješ v kanceláři, na tabletu i v mobilu. Vše mas vždy a všude po ruce. I u zákazníka.
  • Máš složitý ceník, množství rozměrů, dodavatelů, atd.? Ušijeme ti systém na míru!
  • Offeris nabízíme ve třech vyhotoveních: EASY , PRO a INDIVIDUAL.

 

 

Cenová Nabídka: Všechno začíná nabídkou. Profesionální a rychle vytvořena cenová nabídka, objednávka a faktura urychluje prodejní cyklus a reprezentuje vaši firmu.

Konfigurace: Každá firma je jiná a má různorodý sortiment, který se může časem měnit. Každá firma má jiné požadavky a představu jak chce komunikovat nabídku, objednávku a fakturu.

Správa zákazníků: Všechny údaje o vašich zákaznících jsou na jednom místě a každý, kdo má ve vaší firmě příslušná přístupová práva se k nim dostane. Uvidíte minulé ale i budoucí aktivity se zákazníkem.

Katalog produktů: Vytvoříte si libovolný počet katalogů, ať už pro použití v cenových nabídkách, E-shopech nebo tištěných katalozích. Rychle se dostanete k produktům, jejich příslušenstvím, či typům.

Systém na míru: Offeris nabízí flexibilní řešení pro vaši firmu. Je vysoce konfigurovatelný a může být doslova šitý na míru každé společnosti. Offeris se nebojí komplexnosti.